Bücher: Minibücher Zahl der Lose: 40
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2055910
17335
362
Books: Minibooks
2060744
17336
362
Books: Minibooks
2062750
17337
362
Books: Minibooks
Magyarország. Összeáll.: B. Fábri Magda. Bp., 1975, Panoráma. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar, angol, német és orosz nyelven. Kiadói aranyozott nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1962470
17338
362
Books: Minibooks
2062641
17339
362
Books: Minibooks
Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Bp., 1973, Műszaki Könyvkiadó. Magyar, angol, orosz és német nyelven. Kiadói műbőr kötés.
2062738
17340
362
Books: Minibooks
Surányi László: A Magyar Tanácsköztársaság bélyegei 1919. Budapest, 1979, Magyar Posta. Kiadói egészvászon, apró kopásnyomokkal. Számozott (250/71.) példány, piros számozással. 2062830
17341
362
Books: Minibooks
Bartók Béla. 1881-1945. Vál.: Nyerges András. Bp.,1981, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 500 számozott példányban, számozatlan példány.
2062759
17342
362
Books: Minibooks
Budapest. 1873-1973. Összeáll.: Gerelyes Ede. Bp.,1972, Kossuth. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói nyl-kötés, kiadói karton-tokban.
2062805
17343
362
Books: Minibooks
Képek Magyarországról. 1945-1970. Bp.,1970, Kossuth. Magyar, angol és orosz nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
2062842
17344
362
Books: Minibooks
Gondolatok az időről...1978. Összeáll. és szerk.: Alföldi Imréné. Schubert Péter grafikáival. Szekszárd, 1977, Szekszárdi Nyomda. Kiadói kopott nylon-kötés. Megjelent 600 példányban.
2062847
17345
362
Books: Minibooks
Bródy László: Négyszínű toll. Bp.,1978, Kossuth. Kiadói aranyozott nyl-kötés. Megjelent 300 példányban.
A szerző, Bródy László (1897-1984) író által dedikált.
2062778
17346
362
Books: Minibooks
Gyarmathy László: Ígéret földje. Bp.,é.n., Kossuth. Kiadói aranyozott bársony-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF