Bücher: Minibücher Zahl der Lose: 40
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2074903
17347
362
Books: Minibooks
2074898
17348
362
Books: Minibooks
Vágó: Kis ólomdarabkák. Kaposvár, 1968, S.M. Nyomda. Kiadó kopott műbőr-kötés. A szerző, illusztrátor aláírásával.
2087242
17349
362
Books: Minibooks
Karl Marx-Friedrich Engels: A Kommunista Párt kiáltványa. Bp.,1971,Kossuth. Kiadói kemény-kötés.
2087161
17350
362
Books: Minibooks
Katona József: Bánk Bán. Kondor Lajos illusztrációival. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói karton-tokban.
2087148
17351
362
Books: Minibooks
Százéves a Typographia. 1869-1969. Szerk.: Várnagy József, Vértes Jenő. Bp., 1969, Nyomda-, a Papíripar és a Sajtó Dolgozóinak Szakszervezete, Táncsics Könyvkiadó, 205 p. Kiadói műbőr kötés. Számozatlan példány.
2087143
17352
362
Books: Minibooks
Sarlós László és a zeneműkiadó avagy a huszadik év. Bp.,1986, Zeneműkiadó. Kiadói aranyozott bordó bársony-kötés. Kereskedelmi forgalomba nem került.
2087235
17353
362
Books: Minibooks
Petőfi Sándor. Reich Károly rajzaival. Bp., 1972, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés. 2087158
17354
362
Books: Minibooks
Reich Károly: Variációk. Devecseri Gábor versével. Bp., 1970, Magyar Helikon. Kiadói műbőr-kötés.
2087152
17355
362
Books: Minibooks
Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Bp., 1973, Műszaki Könyvkiadó. Magyar, angol, orosz és német nyelven. Kiadói műbőr-kötés.
2087142
17356
362
Books: Minibooks
2087229
17357
362
Books: Minibooks
Votum Petőfianum. Kass János illusztrációival. Bp., 1973, Kossuth. Több nyelven. Kiadói aranyozott bőrkötésben, kiadói műanyag tokban.
2087150
17358
362
Books: Minibooks
Tevan Andor: A könyv évezredes útja. Bp., 1973, Gondolat. II., javított, rövidített kiadás. Kiadói aranyozott műbőr kötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF