15540.
362. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
Ópusztaszer. Összeállította: Koncz János-Sz. Simon István. Bp.,1988, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.