Flórián Tibor: Csak az győzhet, aki támad!? Sakkozók kiskönyvtára. Bp., 1968, Sport. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.
1931 Magyar Sakkvilág. XVI. évf. 1-12 sz. A Magyar Sakkszövetség hivatalos lapja. Szerk.: Tóth László. Kecskemét, Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt., 324 p.+2 t.+24 sztl. lev. Az eredeti címlapokat bekötötték hátulra. Későbbi kissé kopott félvászon-kötésben.
Sport és játék. I. kötet. Szerk.: Pálfy György. A rajzokat Somfay István. Bp.,(1932),Enciklopédia Rt., 4+340+ 31 t. (közte két kihajtható melléklettel)Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopott borítókkal,
Dr. Gelenczei Emil: A sakk-király magánélete. Sakkozók kiskönyvtára. Bp., 1964, Sport. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötés, két lap kijár.
Sándor Béla: d6 védelem. Gyalog- és futóvégjátékok, tisztek gyalogok ellen. Sakkozók kiskönyvtára. Bp., 1969, Sport. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 3800 példányban.