10140. 362. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF
0 HUF
Prihoda István (1891-1956):Fésülködő lány. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34,5×26,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk