10148. 362. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
13
0 HUF
Révész Imre (1859-1945): Osztozkodók. Színezett rézkarc, papír,paszpartuban, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 31×46 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk