11515. 362. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
5 000 HUF
0 HUF
cca 1880 Romantikázó ifjak (2 db), színes litográfia, nyitható üveglapok között, antik sérült keretben, 24×19 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk