cca 1920-1940 Schmidl Győr bonbonos és csokis fa és karton doboz, a fa... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/362/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500011/cca-1920-1940-Schmidl-Gyor-bonbonos-es-csokis-fa-es-karton-doboz-a-fa-dobozon-kis-serulessel-~II2093179
2093179
11546
362
Flea Market
Beschreibung: cca 1920-1940 Schmidl Győr bonbonos és csokis fa és karton doboz, a fa dobozon kis sérüléssel, a karton doboz kopott, 19x13x5 cm és 21x13x3 cm
: tánczos_gábor