12653. 362. Gelaufene Fernauktion Musik, Noten
1 400 HUF
0 HUF
Weiner Leó: Elemző összhangzattan. (Funkció-tan.) Bp.,1944,Rózsvölgyi és Társa, 251+1 p. Kiadói kissé laza félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert