17479.
363. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
Ady-Múzeum I-II. kötet. ˙(Egyben.) Szerk.: Dóczy Jenő, Földessy Gyula. Bp., 1924, Athenaeum, 183+220 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.