17478. 363. Gelaufene Fernauktion Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
0 HUF
Fekete István: Zsellérek. Bp., 1944, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, gerincnél sérült, viseltes állapotban.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert