16676.
363. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
Kassák Lajos: Képzőművészetünk Nagybányától - napjainkig. Bp., 1947, Magyar Műkiadó. Kiadói kartonált kötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.