1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Bp.,1932, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 363+1 p. Első kiadás. Kiadói kopott aranyozott félbőr-kötésben.