12119.
363. Gelaufene Fernauktion
Foto
2 000 HUF
Kammer Testvérek Textilipar R.T. pamutszövő, kikészítő és festő gyártelepe (Budapest X. Gyömrői út 90-94.), Diskay pecséttel jelzett fotója, felületén törésnyomok, sérülés, 16×23 cm