Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 58
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2059235
30776
363
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1932. "Balatoni Versenyek Országos Testnevelési Tanács" kétoldalas Br plakett (60x70mm) T:2 kis ph. 2060152
30777
363
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1910. "Balaton Úszók Egyesülete 1900-1910" ezüstözött Br plakett (64x49mm) T:2 ph.
Hungary 1910. "Balaton Swimmers Association 1900-1910" silver plated Br plaque. Sign.: Lajos Berán (64x49mm) C:XF
HP 1366. 2059597
30778
363
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1930. "Gróf Klebelsberg Kunó, a Nemzeti Sportuszoda megteremtője 1930.XII.7. / Magyar Úszó Szövetség 1907" Br emlékérem, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (61mm) T:1- 2055555
30779
363
Numismatik
2055756
30780
363
4400
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1938. "HUNGÁRIA EE / MERT FÉRFI KELL MEGANNYI SZIKLA SZÁL 1911" Hungária Evezős Egylet Br emlékérem (71mm) T:1-,2
HPII. 284. 2077211
30781
363
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1946. "Magyar Golf Club / MGC" hátoldalon gravírozva "MGC 1931HCP II" gravírozással (71mm) T:2 2077364
30782
363
3800
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) DN "Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes" Ag sport emlékérem, hátoldalon gravírozva "VIII. ORSZ. R. TISZTI CÉLLÖVŐ V. 1936 MINIATŰR CS. I." valamint "BERÁN N BPEST" gyártói jelzés és "BN" beütős jelzés (22,14g/37mm) T:1-
2060175
30783
363
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) DN "Rendészeti Athletikai Club - HONOS TIBI PATRI SPES" egyoldalas Br emlékérem (52mm) T:2 patina
2085473
30784
363
3800
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) DN "DUNA / Budapesti Evezős Egylet" ezüstözött Br plakett (40x58mm) T:1-
2055617
30785
363
Numismatik
Berán Nándor (1889-1965) 1942. "Országos Magyar Kajak Szövetség" ezüstözött Br plakett, hátoldalon gravírozva "1942 LEÁNY BAJNOK K4 600" és "BUDAPEST DÖBRENTEI U 2" beütéssel T:1- 2085702
30786
363
5500
Numismatik
Berán Nándor (1889-1965) ~1930-1940. "Finn Magyar Atlétikai Viadal" zománcbetétes Br emlékérem, hátlapon "BERÁN N BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzéssel, eredeti gyártói tokban (53mm) T:1-
2059551
30787
363
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF