11148. 363. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 600 HUF
0 HUF
Hollóházi rózsás-pillangós váza, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 25,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk