Irodalmi almanach. Dr. Jókai Mór előszavával.
Bp. (1897. Ország-Világ). Többek között Krúdy Gyula (Régesrégen) és Molnár Ferenc (A csók) első közlésű írásaival. Számos képpel Kiadói, kopott egészvászon kötésben
1907 Dr. Hankó Vilmos (szerk.): Universum III. Évkönyv a család és az ifjúság számára. Szerk.: Dr. Hankó Vilmos. Budapest, 1907, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon kötésben, Ultikalandok, vadászrajzok,
Bodnár István: Négy igaz barát. Bp., é.n., Forrás Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
Pintér Jenő: A magyar irodalom története I. (Bessenyei György fellépésétől Kazinczy Ferenc haláláig. ) Budapest, 1913, Szerzői,. Első kiadás, Aranyozott gerincű félvászon kötésben.
Könyvesn Tóth Kálmán: A Thököly árvák. A borító Végh Gusztáv munkája. p., é.n.,Légrády. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, pár kijáró lappal.