Kozma Lajos ex librisei. Bp., 1909, A Ház, (A Világosság-ny.),24 sztl. lev. Kiadó illusztrált papírborítóban, illusztrált karton védőtokban, hiányos, rossz állapotban.
1899 A Nemzeti Szalon téli tárlatának katalógusa. Bp., (1899), Légrád-ny.,19+1 p.+ 11 t. (Táblánként 2 fekete-fehér képpel.) Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadt borítóval, foltos címlappal. Benne Mednyánszky László Hegyfok c. képével.
Jaschik Álmos: A könyvkötő-mesterség. Műszaki Könyvtár XXXII. Bp.,1922, Népszava,(Világosság-ny.), 260 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
Vegyes katalógus tétel, 5 db:
Dán hivatalos reprezentatív képzőművészeti kiállítás katalógusa.;
Svéd hivatalos reprezentatív képzőművészeti kiállítás katalógusa.;
Lest Artistes Musicalistes bemutatkozása.;
KUT. Képzőművészek Uj Társasága kiállításának katalgusa. (1937. április.);
KUT. Képzőművészek Uj Társasága kiállításának katalgusa. (1938. október.);
Bp., 1936-1938., Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület. Kiadói füzött papírkötésben és kiadói papírkötésben, a borítókon egy kivételével mindegyik Meinl Kávé címkével.
1938 Tamás Galéria kiállításai. X. évf. 100. kiállítás. Mai fiatalok jubiláris kiállítás. Rendezte: Kárpáti Aurél, Rózsa Miklós. Kállai Ernő előszavával. Bp.,1938,(Papírnyomda-ny.), 8 p. Kiadói papírkötés.
A kiállítók között Ámos Imre, Barcsay Jenő, Derkovits Gyula, Dési Huber István, Gulácsy Lajos, Hintz Gyula, Nemes Lampért József,
Tisztelet a mesternek. Születésnapi levelek Barcsay Jenőhöz. Szerk.: Bihari József. Szentendre, 1987, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága-Pest Megyei Művelődési Központ és Könyvtár. Kiadói aranyozott bársony-kötés.
Számozott (350./1000) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
A százéves Nemzeti Színház. Az 1937/38-as centenáris év emlékalbuma. Bp. 1938, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt.,(Pallas-ny.), 351 p.+16 t. (színes, Horthy Miklós képpel!) Rendkívül gazdag szövegközti és egész oldalas képanyaggal. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerinc alsó részén kis sérüléssel, laza fűzéssel, kijáró lapokkal.