16689.
364. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
Ferenczy Béni: Írás és kép. Bp., 1961, Magvető Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, sok képpel, jó állapotban.