Lukács László-Szepesi György: 100+1. A magyar olimpiai aranyérmek története 1896-1972. Bp., 1976, Sport. Kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban
Flórián Tibor: Csak az győzhet, aki támad!? Sakkozók kiskönyvtára. Bp., 1968, Sport. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.
Sport és játék. I. kötet. Szerk.: Pálfy György. A rajzokat Somfay István. Bp.,(1932),Enciklopédia Rt., 4+340+ 31 t. (közte két kihajtható melléklettel)Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopott borítókkal,
Clubführer durch die Graubündner-Alpen. 1. köt. Összeáll.: Sprecher, F. W. - Naef-Blumer, E. Zürich, 1916, F. Schuler Buchhandlung. Átnézeti térképekkel. Vászonkötésben, jó állapotban.