Bücher: Technik Zahl der Lose: 45
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2106158
17159
364
Books: Technics
Archibald Williams: A modern technika nagy alkotásai. Átdolgozta: Péter Jenő. Ismeretterjesztő Könyvtár. Bp., 1912, Franklin. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés. 2107243
17160
364
3800
Books: Technics
Tananyag a repülőgépszerelő szakmunkások továbbképző ismeretfelújító korszerűsítő tanfolyama részére. 1-5. füzet. 1. Általános alapozó ismeretek. 2. Szakrajz. 3. Anyag és gyártásismeret. 4. Sárkányismeret. 5. Repülőgép hajtóműismeret. Bp., 1974., Közlekedés és Postaügyi Minisztérium Személyzeti Főosztálya. Kiadói papírkötésekben.
2107276
17161
364
Books: Technics
A M-11 D motor kézikönyve. Bp., 1949., Honvédelmi Minisztérium. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, az elülső táblán kis sérüléssel.
2107279
17162
364
Books: Technics
A 6. sorozatú AI-14R motor üzembentartási utasítása. Szerk.: Szomi József. Bp., 1967., Magyar Honvédelmi Szövetség. Egészvászon-kötésben.
2107263
17163
364
Books: Technics
Utasítás a repülő-műszaki anyag tárolására. Magyar Népköztársaság Honvédelmi Minisztériuma. Bp., 1956., Vörös Csillag-ny. Papírkötésben, kissé foltos borítóval, kopottas gerinccel, a borító belsején jegyzettel.
2107267
17164
364
Books: Technics
Repülőgépszerkezettan. Bp.,(1954.), Magyar Repülő Szövetség. Kissé kopott félvászon-kötésben.
2107372
17165
364
Books: Technics
PZL-101/A ("Gavron") repülőgép és AI-14R motor időszakos vizsgái teljességi jegyzék. Bp.,1967., Magyar Honvédelmi Szövetség. Egészvászon-kötés.
2107259
17166
364
Books: Technics
PZL-101/A "Gavron" (Varjú) típusú repülőgép műszaki leírása. Bp., 1967., Magyar Honvédelmi Szövetség, (Zrínyi-ny.), 37 p. Egészvászon-kötés.
2107359
17167
364
Books: Technics
PZL-101/A "Gavron" repülőgép légi üzemeltetési utasítása. Bp.,1967., Magyar Honvédelmi Szövetség. Egészvászon-kötés.
2107288
17168
364
Books: Technics
1949 Vitorlázó Műszaki Szolgálat szabályzata. Összeáll.: OMRE műszaki főosztálya. Országos Magyar Repülő Egyesület Műszaki Közleményei 3. sz. Bp.,1949., Magyar Repülés, 60 p. Papírkötésben, kissé foltos borítóval, kissé szakadt gerinccel.
2107248
17169
364
Books: Technics
1984 Aviatika 1-2. (LI-2 "TEVE", JAK-9-P "Vércse." Bp., 1984., Lapkiadó Vállalat. Papírkötésben.
2107272
17170
364
2200
Books: Technics
A nagy sebességek aerodinamikája. (Gázdinamika.) Bp., 1951., Honvédelmi Minisztérium. Kissé kopott, foltos félvászon-kötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF