10185. 364. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF
0 HUF
Szántó Piroska (1913-1998): Fejek, jelek. Olaj, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 24×32 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk