19125. 364. Gelaufene Fernauktion Juwelen
7 000 HUF 18,57 EUR, 20,00 USD
0 HUF
Aranyozott ezüst(Ag) filigrán karkötő, jelzett, h: 17 cm, nettó: 13,6 g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk