30664.
364. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
7 000 HUF
~2000. "Vésnök Kft - A hűségért X" aranyozott, jelzett Ag, törzsgárda emlékérem, dísztokban (35,84g/0.925/40,5mm) T:1 (eredetileg PP)