Bánffy Miklós: Megszámláltattál... I-II. kötet. Darabokra szaggattatol... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/365/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000022/Banffy-Miklos-Megszamlaltattal-I-II-kotet-Darabokra-szaggattatol-Erdelyi-tortenet-I~II1982337
1982337
18507
365
Beschreibung: Bánffy Miklós: Megszámláltattál... I-II. kötet. Darabokra szaggattatol. (Erdélyi történet I.). Bp., 1940, Révai. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés jó állapotban.
: tánczos_gábor