Gróf Széchenyi István Emlékkönyv. Szerk.: Nyesti Pál. Kiadja a gróf Széchenyi István emléke ápolására alakult bizottság. Bp., 1905, Otthon-ny. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval,