Langenscheidts Lilliput Ordbog: Svensk-Tysk. Berlin-Schöneberg,(1956),Langenscheidt. Svéd és német nyelven. Kiadói aranyozott nylon-kötés, a gerincen 243. számmal, kissé kopott gerinccel.