Sebestyén Sándor: Egri emlékhelyek. Eger, 1970, Heves Megyei Tanács VB Művelődésügyi Osztálya. Fekete-fehér fotókkal és egy térkép vázlattal. Kiadói kissé sérült papírkötésben, a kötéstáblák belsején tollas bejegyzéssel.
2 db Budapest témájú könyv: Kővágó József: Budapest közállapotai az 1945/46. tél küszöbén. Bp., 1946, Budapest Irodalmi, Művészeti és Tudományos Intézet. Papírkötésben, jó állapotban.; Illyefalvi I. Lajos: A hatvanéves Budapest. Bp., 1933, KSH. Vászonkötésben, jó állapotban.
Tarczay Gizella: Bolgár földön. Földrajzi regény a magyar ijfúság számára. Bp., 1936, Stephaneum. Kiadói illusztrált félvászon kötés, kissé kopott borítóval, foltos, intézményi bélyegzővel.
Schrenzel: Abesszínia. Afrika Kánaánja. Ford.: Dr. Kőszegi Imre. A kultúrtörténeti függeléket írta Juhász Vilmos. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés.