10121. 365. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 800 HUF
0 HUF
Lenkey Zoltán (1936-1983): Külszíni bánya. Rézkarc, papír, jelzett, szélén kis szakadás, 29×40 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert