Litkei József (1922-1988): Kerti virágok. Festett bőr kép. Jelzett. 79... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/365/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500002/Litkei-Jozsef-1922-1988-Kerti-viragok-Festett-bor-kep-Jelzett-79x54-cm-Keretben~II2110997
2110997
10122
365
Rufpreis:
20 000 HUF 53,05 EUR , 57,14 USD
Beschreibung: Litkei József (1922-1988): Kerti virágok. Festett bőr kép. Jelzett. 79x54 cm Keretben.
: karap_norbert