10126. 365. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
15 000 HUF 39,79 EUR, 42,86 USD
0 HUF
Major jelzéssel: Ház fákkal, olaj, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 23,5×30,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk