10165. 365. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
10 000 HUF
25
0 HUF
Rékassy Csaba (1937-1989): Térkép. Rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott 6/100, üvegezett keretben, 16x58 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor