Rónai jelzéssel: Legyezős hölgy. Akvarell, papír. Jelzett. 35 x22 cm... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/365/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500002/Ronai-jelzessel-Legyezos-holgy-Akvarell-papir-Jelzett-35-x22-cm-Uvegezett-keretben~II2111033
2111033
10171
365
Rufpreis:
12 000 HUF 31,83 EUR , 34,29 USD
Beschreibung: Rónai jelzéssel: Legyezős hölgy. Akvarell, papír. Jelzett. 35 x22 cm Üvegezett keretben.
: tánczos_gábor