10168. 365. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF
0 HUF
cca 1900 Richard Wagner Schweninger festménye után, litográfia, kiadó S. Czeiger, Wien, üvegezett hibás keretben, 84x112 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit