Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 70
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2114870
30891
365
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Arató Gyula (1889-1969) 1932. "Közszolgálati Alkalmazottak Nemzeti Szövetsége" Br díjérem, hátlapon gravírozva (35mm) T:2
2059551
30892
365
Numismatik
2085702
30893
365
5500
Numismatik
Berán Nándor (1889-1965) ~1930-1940. "Finn Magyar Atlétikai Viadal" zománcbetétes Br emlékérem, hátlapon "BERÁN N BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzéssel, eredeti gyártói tokban (53mm) T:1-
2114882
30894
365
2200
Numismatik
2104347
30895
365
Numismatik
2055555
30896
365
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1933. "Holfeld Henrik, a BBTE örökös m. elnöke emlékének 1932 / B.B.T.E. Bridzs-csapatverseny 1933. I. díj" aranyozott Br díjplakett hátoldalon "LUDVIG" gyártói jelzéssel, eredeti klubjelvényes tokban (63x42mm) T:1-
2085473
30897
365
3800
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) DN "DUNA / Budapesti Evezős Egylet" ezüstözött Br plakett (40x58mm) T:1-
2077364
30898
365
3800
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) DN "Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes" Ag sport emlékérem, hátoldalon gravírozva "VIII. ORSZ. R. TISZTI CÉLLÖVŐ V. 1936 MINIATŰR CS. I." valamint "BERÁN N BPEST" gyártói jelzés és "BN" beütős jelzés (22,14g/37mm) T:1- 2060175
30899
365
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) DN "Rendészeti Athletikai Club - HONOS TIBI PATRI SPES" egyoldalas Br emlékérem (52mm) T:2 patina 2113737
30900
365
Numismatik
Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN "Magyar Országos Torna Szövetség" jelzett ezüst díjérem (14,79g/0.800/39mm) T:2
2077212
30901
365
Numismatik
Edvi Illés György (1911-) 1937. "Moktár T.S.T. 1912-1937" fém emlékérem (55mm) T:1- 2113935
30902
365
Numismatik
Faragó Árpád (1880-1948) 1943. "Toldi vándordíj I. 1943" Zn emlékérem (42x64mm) T:2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF