Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 308
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2093980
30859
365
4800
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1982. "FIFA-Football VB Spanyolország" Ag emlékérem, eredeti tokban (35g/0.925/36x41mm) T:1 eredetileg PP 2115925
30860
365
Numismatik
1984. "Népi Iparművészeti Tanács / A Magyar Népi Iparművészet Múzeuma Kecskemét 1984.XII.7." kerámia plakett (94mm) + 1988. "Jubileumi Munkásdalos Találkozó Szombathely 1938-1988" Br emlékérem tokban (57mm) T:1-,2 1989485
30861
365
Numismatik
1985. "A HNF (Hazafias Népfront) VII. KONGRESSZVSA BVDAPEST 1985" egyoldalas, öntött Br palkett (104mm) T:1-,2 2114526
30862
365
3800
Numismatik
1986. "Gróf Széchenyi István / Magyar Hitel Bank Rt." jelzett Ag emlékérem dísztokban (34,72g/0.835/42mm) T:1 (eredetileg PP) patina 2104426
30863
365
Numismatik
1986. "200 éves a borsodi szénbányászat / 1789-1986" kétoldalas Br emlékérem, plombált, sérült ÁPV műanyag tokban (42mm) T:1
2093904
30864
365
3400
Numismatik
1987. "Révai Miklós 1750-1807 / 1787- 1987 Nemzeti Rajziskola - Alreál Iskola - Főreál Iskola - Gimnázium" kétoldalas, öntött Br plakett (76mm) T:1-,2
2104701
30865
365
Numismatik
1987. "Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem Szeged névadó ünnepélye alkalmából kiadott emlékérem" Br (42,5mm) T:1 2114547
30866
365
Numismatik
1991. "Őszentsége II. János Pál Magyarországon" jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,37g/0.999/39mm) T:1- (PP) patina 2104635
30867
365
Numismatik
1991. "Őszentsége II. János Pál Magyarországon" jelzett Ag emlékérem dísztokban, számozott tanúsítvánnyal (31,37g/0.999/39mm) T:PP enyhe karc, patina 2038095
30868
365
Numismatik
1993. "56-os Magyarok Világtalálkozója - 1956 - Budapest 1993. okt. 15-18 / A nemzeti erők összefogásával lesz magyar feltámadás - Ébredjetek!" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP 2079250
30869
365
Numismatik
1993. "56-os Magyarok Világtalálkozója - 1956 - Budapest 1993. okt. 15-18 / A nemzeti erők összefogásával lesz magyar feltámadás - Ébredjetek!" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP) 2113172
30870
365
Numismatik
2000. "Stephanus Rex / 1000 Millenium 2000 Kalocsa" fém emlékérem tokban (42,5mm) T:1- (PP)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF