30546.
365. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Münzen und Münzen mit ungarischem Münzzeichen
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
2013. 5Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor szettben + 2013. "Bethlen Gábor aranydukát" aranyozott Ag, jelzett utánveret (4g/0.999/22,1mm) T:BU