11254. 365. Gelaufene Fernauktion Porzellan
4 000 HUF 10,81 EUR, 11,76 USD
0 HUF
Különféle mokkás csésze és alj, jelzett, matricás, apró kopásnyomokkal, összesen: 4 db,
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor