11220. 365. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 000 HUF
0 HUF
Német, virágmintás áttört porcelán tál, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 16,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit