Nagy-Szeben bevétele, Magyar szabadságharc. Divald Károly 68. sz. / Hu... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/366/kategorien~Ansichtskarten/Militaria~1500028/Nagy-Szeben-bevetele-Magyar-szabadsagharc-Divald-Karoly-68-sz-Hungarian-Revolution-of-1848-~II2122896
2122896
22911
366
Militaria
Ansichtskarten
Beschreibung: Nagy-Szeben bevétele, Magyar szabadságharc. Divald Károly 68. sz. / Hungarian Revolution of 1848 art postcard (kopott sarkak / worn corners)
Materialzeichen:
T2/3
: ra