18516.
366. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Tormay Cecile: Az ősi küldött. I-III. kötet: I. kötet: A csallóközi hattyú. II. kötet: A túlsó parton. III. kötet.: A fehér barát. Bp.,1934-1937, Genius. Első, teljes kiadás. A kötést Jaschik Álmos tervezte. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötésben, kopott gerincekkel, az I. kötet gerincén apró lyukkal, a III. kötet kissé foltos borítóval, ex libris-szel.