A (huszonöt) 25 éves mozi. A magyar kinematográfia negyedszázados története. Szerk. Lányi Victor, Radó István, Held Albert. Sátori Lipót rajzaival.
Bp., 1920. Biró. 185+(7) p. Aranyozott félvászon kötésben, az eredeti, illusztrált borító belekötve.
1977 Zsolnay kerámia. Vezető az állandó kiállításhoz. Janus Pannonius Múzeum Művészeti kiadványai 34. Pécs, Szikra-ny. Fekete-fehér fotókkal. Jelzésekkel. Kiadói papírkötésben.
1915 Művészet. Szerk.: Lyka Károly. XIV. évf. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat. Bp., 1907, Singer és Wolfner, 4+476 p.+1 t. Egy műmelléklettel. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Egészvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, 2 kijáró lappal.
Dr. J. G. Graesse-Friedrich Jaennicke: Kunstgewerbliche Altertümer und Kuriositäten. Führer für Sammler und Liebhaber von Gegenständen der Kleinkunst, von Antiquitäten sowie von Kuriositäten. Jelzésekkel! Berlin, 1909., Richard Carl Schmidt&Co.,VI+2+246 p. Német nyelven. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp, é.n., Pesti Napló. Számos fekete-fehér, illetve színes képpel. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, belül a gerincnél részben levált.