16638.
366. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Irving Stone: Michelangelo. Regényes életrajz. Bp.,1973, Gondolat. Negyedik kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.