Kortárs képzőművészet. Válogatás a Ludwig Múzeum, Budapest és a Magyar Nemzeti Galéria gyűjteményéből. Bp.,1991, MNG-Ludwig Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.
1963 Az Építésügyi Minisztérium Kutatóintézetei és az építési kutatással foglalkozó intézmények IV. tudományos ülésszaka. Munkabizottsági beszámolók a végzett kutatásokról. + Javaslatok az 1964. évi kutatási tervhez. Szerk.: Csiky György-Dr. Szabó Erzsébet. Bp., 1963, Építésügyi Dokumentációs Iroda. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 1500 példányban.
Varga Patrícia Minerva: Minerva MMIX. Bp., 2009, Varga Patríciai Minerva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. A művész által dedikált.
Bakó Zsuzsanna-Sz. Kürti Katalin-Ónody Katalin: Munkácsy. Debrecen,é.n.,TKK. Magyar, német és angol nyelven. Gazdag színes képanyaggal és régi fekete-fehér Munkácsyt ábrázoló fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
Jürg Da Vaz: A semmi öröme. The joy of nothing. Szerk.: Fitz Péter. Ford.: Baranyai Edit. Bp.,1998., Fővárosi Képtár - Kiscelli Múzeum. Magyar és német nyelven. Számos illusztrációval. Kiadói papírkötésben.