Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 122
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2072443
16660
366
Books: Architecture, Art
Petrovics Elek: Ferenczy Károly. Bp.,1943.,Athenaeum,1 t.+XLII+126+4 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborító képe hiányzik és a papírborító szakadt, foltos!
2072704
16661
366
Books: Architecture, Art
Kondor Béla: Angyal a város felett. Összegyűjtött versek. Kondor-képekkel. Összeáll. és az utószót írta: Győri János. Bp., 1987, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
2087071
16662
366
Books: Architecture, Art
2094870
16663
366
Books: Architecture, Art
Till, Wolfgang - Weidner, Thomas: Typisch München! München, 2008. Kiadói kartonált kötés, szép állapotban. / hardback, good condition
2117170
16664
366
Books: Architecture, Art
Caroline Goodfellow: Ezerarcú babakönyv. Dorothy és Evelyn Jane Coleman előszavával. Matthew Ward felvételeivel. Ford.: Moskovszky Éva. Bp., 1994., Gemini. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2094219
16665
366
Books: Architecture, Art
2118514
16666
366
Books: Architecture, Art
Matthias Harder: Nelly. Dresden, Athens, New York. München, 2001. Prestel. Kiadói papírkötésben. Görög és erotikus fotó kiállítási album.
2122317
16667
366
Books: Architecture, Art
Szatyor Győző: Hagyomány, mesterség, művészet. A kézművesség dicsérete. Pécs, 2017., Pro Pannónia. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Szatyor Győző által dedikált példány. +
Az Ormánság vonzásában. Szatyor Győző, a hagyományőrző. Szerk.: Szirtes Gábor. Bp.,2007,Pro Pannónia. Kiadói kartonált papírkötés. Szatyor Győző által dedikált.
2119283
16668
366
Books: Architecture, Art
Gombosi György: Új magyar rajzművészet. Rippl Rónaitól a Nyolcakig. Bp., 1945, Erasmus. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval.
2034036
16669
366
200
Books: Architecture, Art
Sculptures de Rodin. Párizs, 1941, Éditions "Tel". Számos képpel, kissé megviselt vászonkötésű mappában. 2116959
16670
366
Books: Architecture, Art
Hárs Éva: Zsolnay Pécs. Bp., 1997., Helikon. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. 2117135
16671
366
Books: Architecture, Art
Egri Mária: A Szolnoki Művésztelep. Bp., 1977, Képzőművészeti Alap. Képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF