Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 122
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2119472
16684
366
Books: Architecture, Art
1962 Bulletin du Musée Hongrois des Beaux-Arts. A Szépművészeti Múzeum közleményei n. 21. Magyar, és francia nyelven. Megjelent 1060 példányban.
2117129
16685
366
Books: Architecture, Art
Antony Mason: Michelangelo kora. Ford. Gálfalvy Ágnes. Kisújszállás, 2003, Szalay. Kiadói kartonált papírkötés.
2105516
16686
366
Books: Architecture, Art
Tisztelet a mesternek. Születésnapi levelek Barcsay Jenőhöz. Szerk.: Bihari József. Szentendre, 1987, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága-Pest Megyei Művelődési Központ és Könyvtár. Kiadói aranyozott bársony-kötés.
Számozott (350./1000) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
2079729
16687
366
Books: Architecture, Art
Vegyes könyv tétel, 3 db:
Simonyi Zsigmond: Helyes Magyarság. Bp.,1903, Athenaeum. Kiadói kopott egészvászon-kötés.;
Várkonyi Nándor: Az írás története. Bp.,1943, Turul. Kiadói kopott félvászon-kötés.;
M. Ivanovic: Die Gesetze der Modernen Graphologie. Piren, én., Anthropos. Német nyelven. Kiadói sérült papírkötés, szakadozott borítóval.
2056800
16688
366
Books: Architecture, Art
Hevesy Iván-Dévai Béla: A film kulisszatitkai. Bp.,1928, Jakab-nyomda. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. A borítója hiányzik! 2107002
16689
366
Books: Architecture, Art
1958 II. Nemzetközi művészi fotókiállítás. Budapest 1958. október 11-től nov. 9.-ig. Szeged 1958. nov. 15-től nov. 30-ig. Bp., Magyar Fotóművészek Szövetsége, 63 p. Kiadói papírkötés. 2102146
16690
366
Books: Architecture, Art
Andrew Morton: William & Catherine. London, 2011., Michael O'Mara Books. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2105199
16691
366
Books: Architecture, Art
A Magyar Nemzeti Galéria régi gyűjteményei. Szerk.: Mojzer Miklós. Bp., 1984, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. 2118505
16692
366
Books: Architecture, Art
Pasolini, Pier Paolo: Eretnek empirizmus. Bp., 2007. Osiris. Kiadói papírkötés
1848447
16693
366
Books: Architecture, Art
Székely Sándor: Hangosfilmszínház. Keskenyfilmszínház építés, berendezés, szerelés, tűzrendészet. Byssz Róbert (1893-1961) által illusztrált borítóban. Bp.,1943, (Merkantil-ny.), 112 p.+8 t. Kiadói illusztrált papírkötés, az illusztrált papírborítókon hiánnyal.
1812300
16694
366
Books: Architecture, Art
Lajta Andor: Az ötvenéves film. A film úttörői. Bp.,1946, Szerzői kiadás,(Horia-Nyomda, Temesvár.) Kiadói papírkötés, a borító szélei gyűröttek és kissé szakadozottak. Első kiadás. A szerző által dedikált!
1841223
16695
366
Books: Architecture, Art
1947 Filmművészeti évkönyv. XXVIII. évfolyam. Szerk.: Lajta Andor. Bp.,1946, Szerzői kiadás, 447 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói félvászon kötés, kissé laza fűzéssel.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF