10246. 366. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF
0 HUF
Vaszary jelzéssel: Arckép. Akvarell, papír, jelzett, hajtásnyommal, üvegezett keretben, 33x27 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor