1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
1913 Atlasz a világtörténelem tanításához. I. köt. Szerk.: Dr. Kogutowicz Károly. Bp., Magyar Földrajzi Intézet, 20+3 p. Kopott egészvászon-kötésben, kissé foltos borítóval.