Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 181
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2096251
30533
366
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975" aranyozott fém emlékplakett (65mm) T:1 (eredetileg PP)
2118006
30534
366
Numismatik
Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor" Ag emlékérem (31,33g/0.925/42,5mm) T:PP felületi karc
2123895
30535
366
Numismatik
Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Kormányzó / Az újratemetés emlékére Kenderes" jelzett Ag emlékérem (31,16g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
2121198
30536
366
Numismatik
Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" jelzett Ag emlékérem kapszulában (31,10g/0.925/42,5mm) T:PP
2088942
30537
366
Numismatik
Bognár György (1944-) 1994. "A magyar Országgyűlésben végzett törvényalkotó munkáért - 1990-1994" Jelzett Ag emlékérem, eredeti tokban, peremen sorszám "334" (93,83g/0,925/50mm) T:1 kis patina
2088270
30538
366
Numismatik
Bognár György (1944-) 1996. "Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
2121307
30539
366
Numismatik
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1955. "Magyar Kémikusok Egyesülete, Wartha Vince Emlékérem / Vegyész Mérnöki Alkotásért" Br emlékplakett sérült díszdobozban (74mm) T:2 2121634
30540
366
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) DN "Világnak világa..." Ómagyar Mária-siralom részlet Br plaketten, talpán két lyuk található (147x179mm) T:1-
Hungary ND "Világnak világa..." section of Old Hungarian Mary's jeremiad on Br plaque, with two hole on the base (149x179mm). Sign.: Miklós Borsos C:AU 2104809
30541
366
Numismatik
2123946
30542
366
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "II. János Pál pápa látogatása 1991. aug. 16-20. / Életünk Krisztus" aranyozott Br emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
2119379
30543
366
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1972. "MÉE III. Vándorgyűlése Székesfehérvár / Gorsium" jelzett Ag emlékérem (25,22g/0.800/42.5mm) T:1- ujjlenyomat Adamo SF1
2104759
30544
366
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-
Adamo BP26
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF