Fülöp Zoltán (1951-) 1994. "Magyar Szentek II. - Szent Erzsébet, Nagyboldogasszony, Szent Margit" aranyozott tombak emlékérem (3xklf), eredeti dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (40mm) T:PP
Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája" Ag és Br emlékérem pár (35g/0.640/42,5mm) T:1-
Adamo ST2
Györik Márton 1906. "A POZSONYI ÁG. HITV. EV. LÍCEUM FENNÁLLÁSA HÁROMSZÁZADOS ÉVFORDULÓJÁNAK EMLÉKÉRE 1606-1906 / A LÍCEUM ELSŐ ÁLLANDÓ ÉPÜLETÉNEK FELAVATÁSAKOR SEGNER ANDRÁS VÁROSBÍRÓ ÁLTAL VERETETT EMLÉKÉREM KÉPE - IN AUG. GYMN. POSON. EV. F. FEST. ANDR. 1656" kétoldalas Br emlékérem (28,77g/40mm) T:1- / Hungary 1906. "A POZSONYI ÁG. HITV. EV. LÍCEUM FENNÁLLÁSA HÁROMSZÁZADOS ÉVFORDULÓJÁNAK EMLÉKÉRE 1606-1906 / A LÍCEUM ELSŐ ÁLLANDÓ ÉPÜLETÉNEK FELAVATÁSAKOR SEGNER ANDRÁS VÁROSBÍRÓ ÁLTAL VERETETT EMLÉKÉREM KÉPE - IN AUG. GYMN. POSON. EV. F. FEST. ANDR. 1656" kétoldalas Br emlékérem (28,77g/40mm) C:AU
Hodina Adolf Mihály (1902-1986) 1940. "IN MEMORIAM G K MAJLATH ARCHIEPISCOPI / CREDO IN VITAM AETERNAM" kétoldalas, öntött Br emlékérem (96,57g/67mm) T:1- / Hungary 1940. "IN MEMORIAM G K MAJLATH ARCHIEPISCOPI / CREDO IN VITAM AETERNAM" double-sided, cast Br commemorative medallion. Szign.: Adolf Mihály Hodina (96,57g/67mm) C:AU